Kimi ni todoke

1. května 2011 v 20:17 | ^~^ _Neko.chan_° |  []-Anime and Manga-[R]
Žánr: Romance, Školní, Shoujo
Producent: Production I.G ( např. xxxholic, ghost hound, Ghost in the shell, ....)Anime:
Kimi ni todoke, 25.dílné anime, je spíše záležitostí pro děvčata, nežli pro kluky... také na tom není nic zvláštního, už sám žánr - školní, romance a shoujo napovídá, že kluci by z tohoto anime nejspíš moc neměli. ( Shoujo - japonský výraz pro dívku, anime s tímto žánrem jsou tedy určena děvčatům).
Celý seriál je dost předvídatelný, tudíž víte, jak to asi všechno skončí, ve většině případů je dost jednoduché i odhadnout jak se bude daná situace řešit.
Od již zmíněného žánru, shoujo, se ale nedá nic moc jiného očekávat, tento žánr může nabídnout lásku, samozřejmě i nějaký ten žertík, ale většinou se dost často oddaluje od reality, zkrátka je opravdu malá pravděpodobnost, že se nejoblíbenější kluk střední školy začne zajímat o tu nejméně oblíbenou dívku.
Nejde ani o to, že by Sawako nebyla hezká...v anime je to vše o kresbě a ta zde působí to, že se zde nenajde žádné děvče, které by bylo nějak výrazně škaredé.
Co možná někomu bude na seriálu vadit je to, že Sawako je zde opravdu často jako chibi (takové malé potvory s velkou hlavou, často se v anime používají při nějakém vtípku atp.), v porovnání s délkou jednoho dílu je zde dívka ve své opravdové podobě ukazována jen minimálně.
Kdybych měla celý dojem z anime nějak shrnout, řekla bych to asi takhle - Je to pěkné anime, ve kterém sice nejde o nějaký příliš originální děj, ale nedá se říct, že by bylo nudné.
Mě osobně bavilo, člověk u toho nemusí přemýšlet a je to takové zpříjemnění šíleného všedního dne...
zdroj: http://t-h-e--s-i-m-s-2.blog.cz/
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama